Home

Depilacja laserowa oraz depilacja woskiem

Depilacja woskiem i depilacja laserowa

Pracujemy na diodowym laserze Light Sheer amerykańskiej firmy Lumenis. Jest to najnowocześniejsze na rynku urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa FDA oraz ISO 9001.
Usuwanie zbędnego owłosienia Light Sheer jest metodą trwałą, bezpieczną, szybką i bezbolesną.
Urządzeni posiada głowice wyposażoną we własny system chłodzenia końcówki.Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej wykonać zabieg oraz zastosować wyższą energie dzięki czemu depilacja laserowa będzie bardziej skuteczna.

Wosk hybrydowy, który zapewnia wszystkie wygody i łatwe nakładanie tradycyjnego gorącego wosku w połączeniu z cienką „możliwością rozprowadzania” wosku paskowego. Dzięki sile i elastyczności wosku Harley Hot Wax jest w stanie usunąć włosy tak krótkie jak 1 mm. Jest to zaawansowany technologicznie wosk i można go podgrzewać szybciej przy niższej temperaturze topnienia. Harley Wax został wyprodukowany zgodnie z wysokimi standardami w Wielkiej Brytanii z najlepszych naturalnych składników. Harley Azulene Film Wax zawiera specjalne naturalne polimery, aby nadać mu wytrzymałość oraz elastyczność.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób
Zadzwoń 734 154 005

Najwyższe standardy usług

12

CERTYFIKATÓW

15

SZKOLEŃ