Kosmetologia

Znajdziecie u mnie szeroką gamę zabiegów dermokosmetycznych.

Specjalizuję się się w indywidualnie dobranych zabiegach będących odpowiedzią na różne problemy skórne. Każdy zabieg poprzedony jest wywiadem , na podstawie którego mogę pozyskać  informacje istotne dla przebiegu kuracji. Klient otrzymuje instrukcje w jaki sposób można wpłynąć na poprawę stanu jakości skóry w domu, dobieram odpowiednie kosmetyki do codziennego stosowania oraz rozpisuję plan zabiegów gabinetowych. Przeprowadzam następujące terapie:

  • dla skóry dojrzałej – zabiegi anti-aging, stymulujące syntezę kolagenu i elastyny, złuszczające martwy naskórek, rewitalizujące, poprawiające owal twarzy. W skład terapii wchodzą zwykle nieinwazyjne i inwazyjne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej.
  •  dla skóry naczyniowej, z rumieniem i trądzikiem różowatym – koncentrują się wyciszeniu nadmiernej aktywności naczyń, wyciszeniu rumienia, wzmocnienia skóry, łagodnej pielęgnacji. Świetnie sprawdzają się tu zabiegi z dermokosmetykami EstGen
  • dla skóry suchej i odwodnionej – polegają na odbudowie bariery hydrolipidowej oraz nawilżeniu skóry od wewnątrz, np. poprzez mezoterapię igłową.
  •  skóry tłustej i trądzikowej – polegają  na odblokowaniu ujść gruczołów łojowych, normalizacji sebum, usunięciu nadmiernwj warstwy rogowej. Świetnie sprawdzają się tu peelingi enzymatyczne, chemiczne oraz oczyszczanie wodorowe
  • skóry wrażliwej, atopowej, łuszczycowej – zabiegi przeznaczone dla skór chorobowo zmienionych, z zaburzon lub uszkodzoną barierą skórną, skoncentrowane na wzmocnieniu skóry i remisji zmian skórnych.Najlepiej sprawdzają się tu terapie EstGen.
  • dla skóry z przebarwieniami i bliznami – to zabiegi redukujące przebarwienia posłoneczne oraz pozapalnych, a także blizny, w tym potrądzikowych. Najlepiej sprawdzą się tu peelingi, mikronakłuwanie oraz nowoczesne preparaty likwidujące przebarwienia jak i czynniki wzrostu.
  • biologicznej autoregeneracji– to metoda spłycania zmarszczek, która opiera się na praktyce wykorzystywanej na Dalekim Wschodzie. Zabieg polega na odpowiednim mikroigłowaniu skóry oraz manipulacji pojedynczą igłą przy użyciu preparatów marki EstGen. Metoda ta pobudza do silnej przebudowy skóry, dzięki czemu buduje ona sama swój naturalny wypełniacz z tkanki łącznej, co powoduje zredukowanie zmarszczek i zagęszczenie skóry. Białka użyte do zabiegu przeprowadzają terapię w sposób kontrolowany, usprawniając procesy tkankowe. **TECHNIKI, KTÓRE MOŻEMY WYKORZYSTAĆ PODCZAS ZABIEGU** biolift separacja zmarszczek jednoigłowanie zmarszczek multiigłowanie zmarszczek Dodatkowo każdy zabieg możemy WZMOCNIĆ dobierając kolejne aktywne preparaty, które mają za zadanie pogłębić efekty. Do zabiegu polecamy także: EKSFOLIACJĘ KWASAMI MASAŻ POBUDZAJĄCY SKÓRĘ EFEKTY ZABIEGU zagęszczenie skóry wygładzenie zmarszczek wysmuklenie owalu twarzy biorewitalizacja wzrost napięcia skóry odnowa komórkowa WSKAZANIA zmarszczki płytkie i głębokie, bruzdy, utrata jędrności, utrata napięcia skóry ,wiotkość skóry, profilaktyka

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób
Zadzwoń 734 154 005