Home

Makijaż Permanentny

Makijaż Permanentny

Jeżeli cenisz sobie nienaganny wygląd i wygodę, chcesz codziennie czuć się wspaniale od pierwszego spojrzenia w lustro -zapoznaj się z ofertą makijażu permanentnego Long-Time-Liner. Najbezpieczniejszy i najbardziej precyzyjny makijaż permanentny w Tarnowskich Górach znajdziesz  w HI Beauty Studio.
Long-Time-Liner posiada najwyższą jakość produktów. Wszystkie urządzenia i barwniki produkowane przez LTL spełniają wymagania międzynarodowych norm.

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego na rynku. Pigmenty do makijażu permanentnego marki Long-Time-Liner są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym. Jak dotąd po ich zastosowaniu do makijażu permanentnego nie odnotowano podrażnień i innych niepożądanych reakcji skórnych. Spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Posiadają certyfikat i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Nie zawierają również gliceryny pochodzenia zwierzęcego.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób
Zadzwoń 734 154 005

Najwyższe standardy usług

12

CERTYFIKATÓW

15

SZKOLEŃ