Makijaż

Makijaż

Wszystkie ważne wydarzenia w naszym życiu potrzebują szczególnej oprawy ;wystąpienia, wesela, studniówki, sylwester,sesje zdjęciowe oraz wszelkie uroczystości, z okazji których chcemy wyglądać i czuć się wyjątkowo. Wykonywane przeze mnie makijaże będą pasowały do typu urody, temperamentu, stylizacji, rangi uroczystości oraz wieku.

Makijaż ślubny będzie wykonany ze szczególną dbałością o jego jakość i trwałość, gdyż ten rodzaj wizażu ma do spełnienia kilka funkcji: musi świetnie wypaść w różnym oświetleniu (za dnia i w świetle sztucznym), ma być trwały i wodoodporny, musi być dopracowany w każdym szczególe, gdyż jest jednocześnie makijażem fotograficznym, ale nade wszystko – powinien pasować do typu urody Panny Młodej, jej stylizacji ślubnej oraz rangi, stylu i kolorystyki wesela.

Makijaż do sesji zdjęciowej ma ogromne znaczenie dla klientki jak i osoby wykonującej zdjęcia. Taki makijaż musi cechować wielka precyzja ponieważ nawet nawet najmniejszy szczegół jest widoczny w obiektywie aparatu. Musi uwydatnić i podkreślić urodę modelki.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj termin wizyty i wybrany zabieg w dogodny dla Ciebie sposób
Zadzwoń 734 154 005

Najwyższe standardy usług

12

CERTYFIKATÓW

15

SZKOLEŃ