Home

Stylizacja Rzęs

Stylizacja Rzęs

Lifting i laminowanie rzęs LVL

 

Produkty angielskiej firmy Nouveau Lashes idealnie zaokrąglają kształt rzęs. Nie ma potrzeby przedłużania ich przy pomocy sztucznych włosków. LVL poprawia nawilżenie oraz podnosi i optycznie wydłuża rzęsy. Dzięki temu stają się dłuższe, uporządkowane i idealnie zdyscyplinowane. Zostają wypełnione kolagenem zawartym w produktach od nasady po same końce. Takim efektem możemy cieszyć się do 8 tygodni.

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1,2D-3D,4D-6D

Rzęsy są jednym z najważniejszych atutów naszej twarzy.Dzięki nim spojrzenie nabiera wyrazu. Długie i gęste rzęsy potrafią też powiększyć oko i zamaskować opadającą powiekę.

Pracujemy jedynie na materiałach wysokiej jakości firm Noble Lashes oraz Nouveau Lashes. Marka Nouveau Lashes posiada produkty z atestem bezpieczeństwa COSHH Report, które są honorowane na terenie całej Unii Europejskiej. Kleje w składzie nie zawierają formaldehydów (substancji trujących o duszącej woni). Rzęsy wykonane są z poliestrowo jedwabnych włókien. W metodzie 1:1  dokleja się nową rzęsę do rzęsy naturalnej na całej jej długości. Kiedy zrobimy to poprawnie możemy liczyć na wyjątkową trwałość zabiegu. Doklejona rzęsa wypada razem z naturalną zgodnie z cyklem jej życia. Rzęsy zostają pogrubione i wydłużone nawet do 50%.Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Nie trzeba wtedy używać maskary.

Metody objętościowe to sztucznie doklejane rzęsy, dające efekt przedłużenia i pogrubienia naturalnych rzęs. Są o wiele bardziej widoczne na powiece .

Lifting, laminacja rzęs

130 PLN

Lifting, laminacja,botoks

Zagęszczanie rzęs 1:1

170 PLN

Korekta rzęs 1:1

140 PLN

korekta do 4 tygodni

Zagęszczanie rzęs 2D-3D

240 PLN

Korekta rzęs 2D-3D

180 PLN

korekta do 4 tygodni

Zagęszczanie rzęs 4D-6D

280 PLN

Korekta rzęs 4D-6D

200 PLN

Korekta do 4 tygodni

Najwyższe standardy usług

12

CERTYFIKATÓW

15

SZKOLEŃ