Home

Stylizacja Brwi

Stylizacja Brwi

Henna żelowa dla alergików

75 PLN

Henna brwi do zabiegu na twarz

20 PLN

Henna brwi i rzęs do zabiegu na twarz

30 PLN

Henna żelowa brwi +regulacja

30 PLN

Brwi to jeden z najważniejszych elementów naszej twarzy, który radykalnie może zmienić jej wygląd. Bardzo ważna staje się więc ich stylizacja dostępnymi na rynku metodami. W celu poprawnego wykonania zabiegu Henny pudrowej Ekkobeauty od Nikk Mole należy wdrożyć całą filozofię zadbanych i idealnie wymierzonych brwi. Jest to marokańska henna , której efekt utrzymuje się na skórze maksymalnie do 2 tygodni, a na włoskach maksymalnie do 6 tygodni. W jej składzie znajdują się sproszkowane liście i pędy lawsonii bezbronnej , która zapewnienia włosom ochronę i połysk. Włoski stają się również grubsze, trwalsze oraz mniej podatne na pęknięcia.

Koloryzacja brwi henną Ekkobeauty – jest gwarancją pięknego i idealnego kształtu brwi w naturalnym odcieniu dopasowanym do urody klientki. Zalecana jest również dla klientek, które mają obawy przed wykonaniem makijżu permanentnego, gdyż jej efekt jest do niego podobny. Natychmiast po zakończonym zakończeniu zabiegu otrzymujemy idealne brwi z widocznym efektem pielęgnacji. Należy pamiętać, aby nie moczyć brwi do 24 godzin po zabiegu.

 

Korzyści:

 

• Błyskawiczny efekt zadbanych brwi;
• Odpowiednia stylizacja brwi;
• Nadanie twarzy odpowiedniego wyglądu;
• Odżywienie i ochrona włosków;
• Stymulacja wzrostu nowych brwi;
• Przyjemne wrażenia związane z wpływem naturalnych olejków na skórę;
• Hipoalergiczność;

Henna pudrowa zabieg PREMIUM

100-115 PLN

SPA dla brwi -sługa zawiera demakijaż , peeling posiadający w składzie sól morską, cukier, kawę, miód słonecznikowy, olej z rokitnika (odżywia i stymuluje wzrost brwi ), geometrię brwi ,wyznaczenie kształtu za pomocą brow pasty, która nawilży i odżywi skórę wokół brwi ,farbowanie brwi jednym z 8 odcieni naturalnej henny z liści lawsonii, regulacja woskiem lub pęsetą(opcja bez regulacji 100 PLN) ,masaż brwi szlachetnym olejkiem GLOSSY GOLD przywracający do życia najcieńsze włoski. Henna utrzymuje się na skórze do 14 dni, na włoskach do 6-8 tygodni, w zależności od kondycji skóry i włosków.

Henna pudrowa MAYAMY

80 PLN

Demakijaż. peeling, geometria brwi jednym z 4 dostępnych kolorów, depilacja pęsetą

zabieg regulacji brwi

15 PLN

Regulacja brwi pęsetą lub woskiem

Stylizacja brwi u mężczyzn

20 PLN

Regulacja brwi pęsetą lub woskiem

Laminacja brwi

120-130 PLN

LAMINOWANIE BRWI to nie tylko ułożenie i zmiana kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym jego atutem jest intensywna regeneracja oraz odżywienie brwi. Trwała zmiana kształtu oraz kierunku wzrostu włosków następuje na skutek działania kwasu tioglikolowego wykorzystywanego podczas zabiegu. Łuska włoska zostaje otwarta, dlatego ważną kwestią w kolejnych etapach zabiegu jest regeneracja preparatami, które w swoim składzie zawierają keratynę oraz olejki roślinne. Produkty te poprawiają również kondycję i elastyczność włosków, przywracają odpowiednie natłuszczenie oraz nadają im blask. Zabieg uzupełniamy barwieniem farbką oraz regulacją , w zależności od potrzeb klientów. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Polecamy go zarówno Paniom, jak i Panom.

Henna żelowa brwi i rzęs

50 PLN

Henna brwi+ rzęs + depilacja pęsetą lub woskiem

Najwyższe standardy usług

12

CERTYFIKATÓW

15

SZKOLEŃ