Home

Regulamin PMU

Regulamin zapisów na makijaż permanentny

1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu PMU oraz Regulaminu Salonu

2. Przed rezerwacją terminu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu dostępnymi w zakładce Informacje. Klient umawiając się na zabieg oświadcza, że przeciwwskazania do wykonania zabiegów nie dotyczą jego osoby.

3. Zabiegi, konsultacja/próba uczuleniowa jest płatna zgodnie z cennikiem dostępnym w aplikacji : https://booksy.com/pl-pl/104199_hi-beauty-studio-izabela-hilgner-salon-kosmetyczny_salon-kosmetyczny_12569_tarnowskie-gory

4.Celem rezerwacji terminu jest pobierany zadatek w wysokości 40% wartości usługi

5.Zadatek odliczany jest od wartości usługi po jej wykonaniu

6. Zadatek można uregulować przelewem na konto:

HI Beauty Studio Izabela Hilgner
Ul. Generała  Andersa 25A
42-600 Tarnowskie Góry
74 1090 1825 0000 0001 4323 1384
(Santander Bank Polska)
Dla przelewów zagranicznych: SWIFT/ WBK PPL PP
Konto:40 1090 1825 0000 0001 4323 1802

dokonać wpłaty w siedzibie firmy lub podczas zapisów przez aplikację Booksy

7. Wpłacony zadatek traktowany jest zgodnie z Art. 394. K.C.

8. W przypadkach losowych zadatek można przepisać na inny termin, pod warunkiem przekazania informacji nie później niż 2 dni przed planowanym zabiegiem

9. Zadatek będzie zwrócony klientowi w przypadku odwołania wizyty najpóźniej na 3 dni przed planowanym zabiegiem.

10. Klientka w czasie zapisu na makijaż permanentny jest zobowiązana do poinformowania linergistki o posiadanym wcześniej makijażu permanentnym wykonanym w innym salonie. W takim przypadku potrzebna jest dodatkowa konsultacja, po której następuje decyzja odnośnie dalszego postępowania(pigmentacja, usuwanie starego makijażu laserem, removerem). Jeżeli klientka nie przekaże takiej informacji, zadatek na makijaż przepada. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku braku informacji dotyczących powiększania, modelowania ust i zabiegów z botoksem.

11. Nie wykonuje się makijażu permanentnego osobom ze znaczną dysproporcją brwi lub ust. Osoby posiadające dużą asymetrię powinny w pierwszej kolejności skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej w celu wyrównania proporcji. Brak informacji w tym temacie podczas zapisu skutkuje również utratą zadatku.

12. Korekta makijażu wliczona w cenę powinna zostać wykonana w terminie od 6-8 tygodni od daty zabiegu, na którą klient zostaje zapisany od razu po wykonaniu makijażu .Jeżeli wizyta zostanie przez klienta odwołana uważa się ją za odbytą i każda kolejna umówiona korekta jest dodatkowo płatna

13. Korekta nie będzie możliwa do wykonania w przypadku skorzystania ( po wykonaniu makijażu permanentnego)z zabiegów laserowych, kuracji retinoidami lub wystąpienia w miedzy czasie jakichkolwiek innych przciwwskazań. Zabieg uznaje się wtedy za zakończony.

14. Każda kolejna korekta jest dodatkowo płatna

15. Podczas zabiegu makijażu permanentnego ustalany jest kształt i kolor, który powinien być dopasowany do urody klientki. Linergistka ma prawo do odmowy wykonania usługi, jeżeli oczekiwania klientki co do kształtu lub koloru naruszają znacznie poprawne wrażenia estetyczne.W takim przypadku z zadatku zostaje potrącone 50% jego wartości.

16. Przed wykonaniem zabiegu klient zobowiązany jest do wypełnienia świadomej zgody na wykonanie makijażu, która zawiera między innymi ankietę zdrowotną. Wypełniona ankieta wraz z dokumentacją fotograficzną przechowywana jest przez HI Beauty Studio przez okres 5 lat.

17. Makijaż permanentny nie zostanie wykonany osobie niepełnoletniej.

18. Z powodów niezależnych od nas zastrzegamy sobie prawo do zmiany wcześniej ustalonego terminu wizyty. Nowy termin zostanie uzgodniony dogodnie dla obu stron.

19. Ostateczny efekt pigmentacji jest widoczny po 6 tygodniach od wykonania korekty. Po roku zalecane jest wykonanie korekty (koszt w cenniku)

20. W ciągu miesiąca od zakupu bonu podarunkowego osoba obdarowana powinna zapisać się na zabieg. Po tym czasie w razie braku wolnych terminów bon uznaje się za zrealizowany, a pieniądze za zakup nie zostają zwrócone.
21. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie