Masaże

W dzisiejszym zabieganym codziennym życiu, kiedy jesteśmy zapracowani i narażeni na dużą dawkę stresu potrzebujemy chwili relaksu i wytchnienia. Doskonałym sposobem na chwilę wypoczynku będzie masaż relaksacyjny, który poprawi stan psychosomatyczny naszego organizmu usuwając skutki codziennego stresu. Nie tylko poprawia nasze samopoczucie, ale także doskonale rozluźni mięśnie naszego organizmu. Będzie cudownym ukojeniem dla naszej duszy i ciała.

Polecamy również masaż aromatyczną świecą, który czyni skórę miękką , aksamitną w dotyku ,nawilża ją i doskonale regeneruje. Przywraca jej blask, elastyczność oraz ma działanie anty-aging. Pobudza krążenie i wspomaga walkę z cellulitem  Tego typu masaż świetnie odpręża i relaksuje. Olejki w świecach są w 100% z naturalnych wosków,maseł i olejków. Ich temperatura topnienia wynosi ok. 40-50 stopni Celsjusza, dzięki temu nie przyjemnie rozgrzewają skórę,nie wywołując poparzeń.

Masaż Kobido znany jako „niechirurgiczny lifting twarzy” działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy na świecie. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Tak więc, kiedy ruch jest powolny mamy się wtedy zrelaksować, a intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągniecia oczekiwanego efektu liftingującego. Dzięki KOBIDO można naturalnie i z biegiem czasu:

Zniwelować napięcie mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne

Zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się naszej skóry

Odzyskać młodą twarz poprzez głęboką pracę na strukturze mięśni

Stymulować produkcję składników skóry- kolagen i elastynę

Zdrowotne efekty masażu Kobido:

Reguluje bilans energetyczny całego ciała

Walczy ze stresem

Zmniejsza efekty bruksizmu

Łagodzi bóle głowy

Unika sztywności twarzy

Zmniejsza problemy z układem pokarmowym

Poprawia wzrok

Masaż Kobido jest świetną opcją dla tych, którzy chcą mieć całkowitą relaksującą sesję połączoną ze spektakularnym efektem liftingu twarzy.

Masaż jest też bardzo dobrym pomysłem na oryginalny prezent, którym możesz komuś stworzyć możliwość odpoczynku od codziennych obowiązków. Wystarczy,że zakupisz u nas bon podarunkowy na masaż i wręczysz go osobie, którą pragniesz obdarować, a my stworzymy odpowiednią atmosferę, gdzie podczas seansu zapomni o stresie i zmęczeniu.

 

Masaż relaksacyjny całego ciała

139 PLN

Czas trwania 1 godzina

Masaż relaksacyjny tył ciała

99 PLN

Czas trwania 40 minut

Masaż relaksacyjny pleców

79 PLN

Czas trwania 30 minut

Masaż świecą całego ciała

149 PLN

Czas trwania 1 godzina

Masaż świecą tył ciała

129 PLN

Czas trwania 1 godzina

Masaż świecą pleców

99 PLN

Czas trwania 30 minut

Masaż twarzy

49 PLN

Czas trwania 20 minut

Masaż twarzy z maseczką

79 PLN

Czas trwania 40 minut

Masaż twarz,szyja,dekolt

79 PLN

Czas trwania 30 minut

Masaż twarz,szyja,dekolt z maseczką

119 PLN

Czas trwania 50 minut

Masaż Kobido

199 PLN

czas trwania 90 minut

Masaż Kobido z maseczką

249 PLN

Czas trwania 110 min