Home

O Nas

Ukończyłam Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach o specjalności Menedżerskiej oraz studia podyplomowe o specjalności Trener Linergista na wydziale medycznym GWSH w Katowicach. Obecnie jestem właścicielem HI Beauty Studio w Tarnowskich Górach, które powstało z pasji, na którą wcześniej brakowało mi odwagi.

Pragniemy zaprosić Cię do naszego świata piękna. Miejsca, w którym spotkały się pasjonatki swojej pracy.Nie jesteśmy kolejnym zwykłym salonem kosmetycznym w Tarnowskich Górach, w którym jedynie wykonywane są określone usługi. U nas możesz odpocząć, wyciszyć się, napić pysznej kawy, spotkać z ciekawymi osobami podczas organizowanych przez nas spotkań tematycznych na których poznasz wszystkie nowinki kosmetyki i wizażu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania bez pośpiechu oraz doradzimy w doborze zabiegów. Na naszej liście znajdziecie: makijaż permanentny i okazjonalny, manicure hybrydowy i żelowy,pedicure, zabiegi na twarz,masaż, zagęszczanie rzęs . Zapisać możesz się elektronicznie przez aplikację MOMENT: https://www.moment.pl/izabela-hilgner-salon-kosmetyczny lub telefonicznie pod numerem:734154005

Wszystkie oferowane przez nas usługi są wykonywane na najwyższym poziomie przez wykwalifikowany personel. Pracujemy jedynie na najlepszych ,bezpiecznych i atestowanych kosmetykach. Zachowujemy również najwyższe standardy czystości i higieny. Posiadamy swój własny autoklaw medyczny oraz pochłaniacze pyłu AFINIA.

Wyróżniamy się wykonując makijaż permanentny najlepszą metodą w świecie jaką jest LONG TIME LINER. Makijaż permanentny wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Ból jest mało odczuwalny, opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a efekt końcowy jest bardzo korzystny. Pigmenty LTL są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Klient nie ma obawy powikłań w postaci różnego rodzaju podrażnień czy uczuleń.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, mamy dla Ciebie rozwiązanie dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży bony podarunkowe, które możesz u nas zakupić  i podarować komuś na specjalną okazję. Na pewno niejedna osoba ucieszy się kiedy otrzyma w prezencie chwilę dla siebie z masażem relaksacyjnym , lekcje makijażu lub inne z oferowanych przez nas usług.

Jeśli nie masz wystarczającej ilości gotówki, nie musisz się tym przejmować. Pakiety usług lub makijaż permanentny możesz u nas kupić w dogodnych dla Ciebie ratach. Wszystko załatwimy w parę chwil w naszym studio.

Mając na uwadze to, że kobieta jest naprawdę piękna kiedy jest świadoma swoich wartości, planujemy w dalszym ciągu pogłębiać swoją wiedzę oraz śledzić  najnowocześniejsze trendy w kosmetyce i wizażu po to, aby poprzez oferowane usługi wydobyć piękno wszystkich kobiet niezależnie od ich wieku. W HI Beauty Studio liczy się człowiek, jego oczekiwania i marzenia, dlatego gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, którym zajmować się będzie jedynie wykwalifikowany personel pracujący na bezpiecznych kosmetykach najlepszych marek.

Moje Certyfikaty

Nasi Pracownicy

Agnieszka

Stylistka paznokci

To prawdziwa pasjonatka stylizacji paznokci.Stale śledzi nowe trendy w zdobieniu paznokci, które uwielbia wykonywać .Stawia czoła najbardziej wygórowanym wymaganiom klienta.Odbyła szereg szkoleń w Akademii Piękna Indigo. Najważniejsze dla niej jest zadowolenie klientek z zadbanych dłoni i pięknie wystylizowanych paznokci.

Izabela Hilgner

Właścicielka

Właścicielka HI Beauty Studio. Dyplomowana linergistka i wizażystka. Posiada licencję uprawniającą do wykonywania zabiegów pigmentacji estetycznej ust, oczu i brwi metodą Long-Time-Liner. W celu poszerzenia wiedzy dotyczącej makijażu permanentnego podjęła studia podyplomowe na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku Trener Linergista.

Ukończyła również renomowaną  roczną Szkołę Wizażu Biar Beauty Group ,gdzie poznała podstawy    i tajniki wizażu, stylizacji oraz aktualne trendy panujące w tych dziedzinach. Praktyki zdobywała podczas malowania i stylizowania modelek do profesjonalnych sesji zdjęciowych w BBG. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu; makijażu , stylizacji paznokci, brwi, zagęszczania rzęs, wszystkie na produktach prestiżowych marek.

Pasjonatka swojej pracy. Stara się z każdej kobiety wydobyć naturalne piękno, a największym wyróżnieniem dla niej jest zadowolenie klientki. Cały czas poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w sympozjach, kursach i szkoleniach, śledząc wszystkie aktualne nowinki w kosmetyce i wizażu. Na bieżąco poszerza listę oferowanych usług.

Paulina

Kosmetolog

Z wykształcenia mgr kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.Swoje kilkuletnie doświadczenie zdobywała w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych.Specjalistka z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Pasjonatka masażu i wszystkich nowinek kosmetologicznych. W swojej pracy wykorzystuje zabiegi łączone dla uzyskania jeszcze bardziej satysfakcjonujących efektów. Zadowolenie klienta jest dla niej priorytetem.Z radością podejmuje nowe wyzwania zawodowe, stale poszerzając swoją wiedzę.