Home

O Nas

Witam Cię na stronie mojego gabinetu kosmetycznego, miejsca powstałego z pasji, która w połączeniu z ogromnym zaangażowaniem w pracę stworzyła niepowtarzalny punkt na mapie Tarnowskich Gór. To miejsce dla osób ceniących indywidualne podejście, profesjonalizm oraz najwyższe standardy i bezpieczeństwo wykonywanych usług. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w najlepszych uczelniach i placówkach w kraju co pozwala mi sprostać Waszym oczekiwaniom

Witam Cię na stronie mojego gabinetu kosmetycznego, miejsca powstałego z pasji, która w połączeniu z ogromnym zaangażowaniem w pracę stworzyła niepowtarzalny punkt na mapie Tarnowskich Gór. To miejsce dla osób ceniących indywidualne podejście, profesjonalizm oraz najwyższe standardy bezpieczeństwo wykonywanych usług. Stale podnosimy swoje kwalifikacje w najlepszych uczelniach i placówkach w kraju co pozwala nam sprostać Waszym oczekiwaniom.

W naszej ofercie znajdziesz: makijaż permanentny, powiększanie ust,makijaż okolicznościowy, manicure, masaż i zabiegi kosmetyczne twarzy, zabiegi kosmetologii estetycznej , stylizację brwi, rzęs, manicure hybrydowy, oraz pedicure kosmetyczny z elementami podologii.

Wszystkie oferowane przez nas usługi są wykonywane na najwyższym poziomie przez wykwalifikowany personel. Pracujemy jedynie na najlepszych, bezpiecznych i atestowanych kosmetykach. Zachowujemy również najwyższe standardy czystości i higieny. Posiadamy swój własny autoklaw medyczny kl.B oraz pochłaniacze pyłu AFINIA.

Wyróżniamy się wykonując makijaż permanentny najlepszą metodą w świecie jaką jest LONG TIME LINER. Makijaż permanentny wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Ból jest mało odczuwalny, opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a efekt końcowy jest bardzo korzystny. Pigmenty LTL są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Klient nie ma obawy powikłań w postaci różnego rodzaju podrażnień czy uczuleń.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, mamy dla Ciebie rozwiązanie!!! Oferujemy do sprzedaży bony podarunkowe, które możesz u nas zakupić  i podarować komuś na specjalną okazję. Na pewno niejedna osoba ucieszy się kiedy otrzyma w prezencie chwilę dla siebie z masażem relaksacyjnym , lekcje makijażu lub inne z oferowanych przez nas usług.

Jeśli nie masz wystarczającej ilości gotówki, nie musisz się tym przejmować. Pakiety usług lub makijaż permanentny możesz u nas kupić w dogodnych dla Ciebie ratach. Wszystko załatwimy w parę chwil w naszym studio.

Mając na uwadze to, że kobieta jest naprawdę piękna kiedy jest świadoma swoich wartości, planujemy w dalszym ciągu pogłębiać swoją wiedzę oraz śledzić  najnowocześniejsze trendy w kosmetyce i wizażu po to, aby poprzez oferowane usługi wydobyć piękno wszystkich kobiet niezależnie od ich wieku. W HI Beauty Studio liczy się człowiek, jego oczekiwania i marzenia, dlatego gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, którym zajmować się będzie jedynie wykwalifikowany personel pracujący na bezpiecznych kosmetykach najlepszych marek.

Umówić się do nas w obecnym czasie możesz jedynie drogą telefoniczną pod numetem: 734154005, mailowo pod adresem: izabela.hilgner@gmail.com lub przez aplikację Moment:https://www.moment.pl/izabela-hilgner-salon-kosmetyczny

Zapraszamy – u nas będzie pięknie i bezpiecznie!!!

Moje Certyfikaty

Nasi Pracownicy

Natalia

Technik Usług Kosmetycznych, stylistka paznokci

Technik Usług Kosmetycznych- absolwentka Zespołu policealnych Szkół Medyczno-Społecznych w Bytomiu. W naszym salonie zajmowała się będzie między innymi stylizacją paznokci oraz pielęgnacją Waszych stóp. W swojej pracy dba o najdrobniejsze szczegóły, tak aby zawsze sprostać wymaganiom klienta. Stale poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności podążając za nowymi trendami w kosmetyce.

Izabela Hilgner

Właścicielka

Właścicielka HI Beauty Studio. Absolwentka kierunku Kosmetologii Estetycznej oraz  Trenera Linergisty, Wydziału Medycznego GWSH w Katowicach jak również dyplomowana Wizażystka. Tytuł magistra otrzymała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w kierunku Zarządzanie. Posiada licencję uprawniającą do wykonywania zabiegów pigmentacji estetycznej ust, oczu i brwi metodą Long-Time-Liner.

Ukończyła również renomowaną  roczną Szkołę Wizażu Biar Beauty Group ,gdzie poznała podstawy  i tajniki wizażu, stylizacji oraz aktualne trendy panujące w tych dziedzinach. Praktyki zdobywała podczas malowania i stylizowania modelek do profesjonalnych sesji zdjęciowych w BBG. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu; makijażu , stylizacji paznokci, brwi, zagęszczania rzęs, wszystkie na produktach prestiżowych marek.

Pasjonatka swojej pracy. Stara się z każdej kobiety wydobyć naturalne piękno, a największym wyróżnieniem dla niej jest zadowolenie klientki. Cały czas poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w sympozjach, kursach i szkoleniach, śledząc wszystkie aktualne nowinki w kosmetyce i wizażu. Na bieżąco poszerza listę oferowanych usług. Jej motto brzmi: “Jeśli kochasz to co robisz nigdy nie pracujesz”