Witam Cię na stronie mojego gabinetu kosmetycznego, miejsca powstałego z pasji, która w połączeniu z ogromnym zaangażowaniem w pracę stworzyła niepowtarzalny punkt na mapie Tarnowskich Gór. To miejsce dla osób ceniących indywidualne podejście, profesjonalizm oraz najwyższe standardy i bezpieczeństwo wykonywanych usług. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w najlepszych uczelniach i placówkach w kraju co pozwala mi sprostać Waszym oczekiwaniom

Witam Cię na stronie mojego gabinetu , miejsca powstałego z pasji, która w połączeniu z ogromnym zaangażowaniem w pracę stworzyła niepowtarzalny punkt na mapie Tarnowskich Gór. To miejsce dla osób ceniących indywidualne podejście, profesjonalizm oraz najwyższe standardy bezpieczeństwo wykonywanych usług. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w najlepszych uczelniach i placówkach w kraju co pozwala nam sprostać Waszym oczekiwaniom.

Oferta obejmuje takie usługi jak: kosmetologia estetyczna, zabiegi dermokosmetyczne, makijaż permamentny, laserowe i bezlaserowe usuwanie makijażu permanentnego powiększanie i modelowanie ust, stylizację brwi i rzęs.

Wszystkie oferowane przeze mnie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie po przeszkoleniu z danej dziedziny lub nowego produktu. Pracuję jedynie na najlepszych, bezpiecznych i atestowanych kosmetykach. Zachowujemę również najwyższe standardy czystości i higieny.

Makijaż permanentny wykonuję najnowocześniejszymi technikami i sprzętem. Wyróżniam się również wykonując makijaż permanentny najlepszą metodą w świecie jaką jest LONG TIME LINER. Makijaż permanentny wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Ból jest mało odczuwalny, opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a efekt końcowy jest bardzo korzystny. Pigmenty LTL są bezpieczne dla zdrowia i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych oraz są zgodne z REACH jak wszystkie inne barwiniki używane przeze mnie podczas pracy.  Klient nie ma obawy powikłań w postaci różnego rodzaju podrażnień czy uczuleń.

Oferuję do sprzedaży bony podarunkowe, które możesz podarować komuś na specjalną okazję. Na pewno niejedna osoba ucieszy się kiedy otrzyma niematerialny prezent jakim będzie chwila dla siebie .

Jeśli nie masz wystarczającej ilości gotówki, nie musisz się tym przejmować. Droższe usługi lub makijaż permanentny możesz u mnie kupić w dogodnych dla Ciebie ratach. Wszystko załatwimy w parę chwil w moim gabinecie.

Mając na uwadze to, że kobieta jest naprawdę piękna kiedy jest świadoma swoich wartości, planuję w dalszym ciągu pogłębiać swoją wiedzę oraz śledzić  najnowocześniejsze trendy w makijażu permanentnym oraz kosmetologii po to, aby poprzez oferowane usługi wydobyć piękno wszystkich kobiet niezależnie od ich wieku. U mnie liczy się człowiek, jego oczekiwania i marzenia, dlatego gwarantuję indywidualne podejście do każdego klienta.

Umówić się do nas w możesz

Dzwoniąc pod numer:

+48 734154005,

Mailowo pod adresem:

izabela.hilgner@gmail.com

Przez aplikację:

https://booksy.com/pl-pl/104199_hi-beauty-studio-izabela-hilgner-kosmetologia-estetyczna-makijaz-permanentny_salon-kosmetyczny_12569_tarnowskie-gory#ba_s=sr_1

Zapraszamy – u nas będzie pięknie i bezpiecznie!!!

O mnie

Mgr Izabela Hilgner

Właścicielka

Jestem założycielką i właścicielką HI Beauty Studio.

Absolwentką kierunku Kosmetologii Estetycznej oraz Trenera Linergisty, Wydziału Medycznego Akademii Górnośląskiej w Katowicach.

Ukończyłam dodatkowo studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w kierunku Zarządzanie oraz licencjackie w kierunku Ekonomia. Jestem również dyplomowaną wizażystką.

Posiadam licencję uprawniającą do wykonywania zabiegów pigmentacji estetycznej ust, oczu i brwi metodą Long-Time-Liner oraz liczne szkolenia w akresie makijażu permanentnego w najlepszych placówkach w Polsce.

Ukończyłam również renomowaną roczną Szkołę Wizażu Biar Beauty Group ,gdzie poznałam podstawy i tajniki wizażu, stylizacji oraz aktualne trendy panujące w tych dziedzinach. Praktyki zdobywałam podczas malowania i stylizowania modelek do profesjonalnych sesji zdjęciowych w BBG. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu; makijażu , stylizacji paznokci, brwi, zagęszczania rzęs, wszystkie na produktach prestiżowych marek.
Moja praca to pasja, stawiam na stały rozwój zawodowy i dzięki temu mogę sprostać Państwa oczekiwaniom. Makijaż permanentny wykonuję nowoczesnymi technikami. Pracuję na najwyższej klasie sprzętu co pozwala osiągnąć bardzo realistyczne efekty. Wszystkie zabiegi ściśle dopasowuję do indywidualnych potrzeb klienta oraz wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Używam najlepszych dostępnych produktów i urządzeń na rynku. U mnie liczy się człowiek, jego oczekiwania i marzenia.